Ziemia

Snowboard/Narty

Snow Arena - Druskienniki
2013-10-17
Zapraszam do obejrzenia krótkiego editu z wypadu na Snow Arena w Druskiennikach.
więcej
Extreme Bag
2013-02-05
Serdecznie zapraszamy miłośników sportów ekstremalnych, zainteresowanych skokami, do sprawdzenia swoich umiejętności na ogromnej poduszce pneumatycznej eXtremeBag. Jest to idealny sposób, aby rozpocząć przygodę ze skokami, jak również doskonalić zdobyte już umiejętności. Macie doskonałą okazję, aby w bezpieczny sposób wykonywać nawet najtrudniejsze ewolucje, o jakich do tej pory marzyliście.
więcej
ARIETE - Projekt Snow Goggles
2012-11-06
Od powstania firmy w 1947 roku, Ariete, stało się wiodącym dostawcą gumowych i plastikowych części dla przemysłu motocyklowego. Zdobyła wiele tytułów Mistrza Świata w off-road i na skuterach śnieżnych, a w chwili obecnej prezentuje nową kolekcję dla narciarzy, snowkiterów i snowboarderów - SNOW.
więcej
Dobry początek
2011-01-15
Narciarstwo/Snowboarding – jak zapewne każdy wie jest dyscyplina sportową, polegającą na przemieszczaniu się lub wykonywaniu ewolucji na śniegu przy pomocy nart z wiązaniami/deski snowboardowej, specjalnych butów i kijków. Dyscypliny te dzielą się na wiele innych odmian, o których dalej.
więcej
Bungee Skiing & Snowboarding
2011-01-15
Dzięki gumie podobnej do tej, używanej w skokach bungee, przyczepionej do nieruchomego obiektu możecie pojeździć na nartach lub desce bez potrzeby jeżdżenia w góry. Sprawdźcie na filmie jak to działa.
więcej
Morenowa Stacja Narciarska Okrągłe
2011-01-15
Wyciąg narciarski - sztuczne naśnieżanie, wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego, stoki ratrakowane i oświetlone, bar, noclegi, parking, szkoła narciarska, toalety, wyciągi orczykowe.
więcej
WOSIR Szelment
2011-01-15
Jeżeli jesteś miłośnikiem aktywnego wypoczynku, masz dość zgiełku miast, chcesz wypocząć w niesamowitym miejscu - Szelment - to miejsce wymarzone dla Ciebie. Wypoczynek na Suwalszczyźnie - w naszym ośrodku to hasło nabiera nowego znaczenia.
więcej
Piękna Góra - Gołdap
2011-02-06
Piękna Góra to prawdziwy raj dla osób uprawiających turystykę aktywną. Latem jest celem niedzielnych spacerów a zimą proponuje doskonałe warunki do jazdy na nartach i snowboardzie. To oznacza, że czas odkurzyć narty i deski, przywdziać kombinezon, a potem już tylko podbijać stoki. Warto tu przyjechać z całą rodziną i zakwaterować się w Zajeździe pod Piękną Górą Rudziewicz. Znak jakości i serdeczna gościnność to tylko kilka zalet, które cechują nasz ośrodek. Trudno znaleźć w Gołdapi hotel o równie wysokim standardzie.
więcej
Góra Czterech Wiatrów - Mrągowo
2010-12-26
Góra Czterech Wiatrów znajduje się na terenie Gminy Mrągowo, na Półwyspie Czterech Wiatrów i wznosi się na wysokość 182,5m npm. Różnice wzniesień na G4W wahają się od 34 metrów w części łagodniejszej (przy wyciągu Wo2), do 46 metrów w części bardziej stromej (przy wyciągu Wo1) Długości obydwu wyciągów orczykowych to odpowiednio: Wo1 - 290m i Wo2 - 270m .
więcej
więcej

Z ostatniej chwili

Zapraszamy do Szkoły Kitesurfingu Banana Kitesurf w Chałupach!

W ofercie m.in. Kursy na Asystenta Instruktora IKO!


 

KITESURFING MAZURY - Sprawdź prognozę na:  http://www.windguru.cz/pl/index.php?sc=417 lub www.meteo.pl

 

Produkcja Filmowa: www.manavisuals.com


Filmowanie i fotografia nieruchomości: www.wideonieruchomosci.com.pl