Skydive Białystok - Skoki spadochronowe w tandemie
Opublikowano: 2017-11-19

 

SKOK TANDEMOWY

SKOK W NOWE ŻYCIE
TANDEM
 Osobą odpowiedzialną za przebieg takiego skoku jest wykwalifikowany instruktor, mający pod opieką tandem- pasażera. Skok tandemowy to najlepszy, 

[Rozmiar: 51206 bajtów]

najłatwiejszy i najbardziej bezpieczny sposób aby poczuć przyjemność swobodnego spadania czy też szybowania na otwartym spadochronie.Skoki tandemowe to także dobry wstęp do samodzielnego skakania.Nie trzeba posiadać żadnej wiedzy na ten temat, robić specjalistycznych badań lekarskich.Potrzebna jest tylko chęć poznania czegoś nowego i apetyt na chwile ogromnych niezapomnianych wrażeń.
SKOK
Skok w tandemie jest poprzedzony treningiem naziemnym (ok. 15 minut) w czasie którego instruktor wytłumaczy zasady jakich należy przestrzegać w czasie swobodnego spadania, szybowania na otwartym spadochronie i lądowania, zaprezentuje również sprzęt. Skoki w tandemie wykonujemy z wysokości 3000-4000m, co pozwala swobodnie przemieszczać się w powietrzu przez 35~60 sek. z prędkością ok. 200 km/h. Po otwarciu przez instruktora spadochronu zabawa trwa jeszcze kolejnych kilkanaście minut. W tym czasie pasażer ma możliwość sterowania spadochronem, może podziwiać piękno świata z całkiem nowej perspektywy. Lądowanie to ostatnia faza skoku i jest ono bardzo delikatne.
SPRZĘT

[Rozmiar: 51206 bajtów]

Skoki wykonujemy najczęściej z samolotu PZL An- 2,a także L- 410 Turbolet lub An- 28.Sprzęt spadochronowy, którego używamy, zaprojektowano wyłącznie do skoków z pasażerami w wytwórniach francuskich i amerykańskich i są to jedne z najbardziej zaawansowanych i bezpiecznych systemów spadochronowych na świecie.
Video i Foto
Twój skok może zostać zarejestrowany na kamerze video a następnie poddany montażowi, udźwiękowiony i dostarczony na wybranym przez Ciebie nośniku (np. DVD). Taki film i zdjęcia przywołują wspomnienia ze skoku i pozwalają po raz kolejny w zaciszu domowym przeżyć niezapomniane chwile znad chmur. Zapraszamy do naszej galerii.
PASAŻER
Skakać w tandemie może praktycznie każdy, zarówno osoby starsze, dzieci, jak i niepełnosprawni. 
TERMIN
Skaczemy w różne dni tygodnia oraz weekendy od kwietnia do października. Szczegółowe terminy skoków znajdują się na stronie głównej w rubryce "KIEDY SKACZEMY". Przed planowanym zamiarem skoku prosimy o kontakt w celu ustalenia dogodnego terminu i godziny.
GDZIE
W Białymstoku skoki odbywają się na lotnisku Aeroklubu Białostockiego przy ulicy [Rozmiar: 51206 bajtów]Ciołkowskiego. Jest możliwość wykonania skoku w tandemie w innych miejscowościach w Polsce i za granicą. 
KOSZT
700 zł skok spadochronowy w tandemie.
850 zł skok w tandemie wraz z filmowaniem i zdjęciami kamerą nadgarstkową tandem- pilota w jakości HD.
950 zł skok w tandemie wraz z filmowaniem i zdjęciami wykonane przez skoczka-kamerzyste w jakości HD.

KONTAKT

 powrót
więcej

Z ostatniej chwili

Zapraszamy do Szkoły Kitesurfingu Banana Kitesurf w Chałupach!

W ofercie m.in. Kursy na Asystenta Instruktora IKO!


 

KITESURFING MAZURY - Sprawdź prognozę na:  http://www.windguru.cz/pl/index.php?sc=417 lub www.meteo.pl

 

Produkcja Filmowa: www.manavisuals.com


Filmowanie i fotografia nieruchomości: www.wideonieruchomosci.com.pl